2021 Design hanger 01

З друкованою версію Положення можна ознайомитись на кафедрі, pdf-версія за запитом на електронну адресу, вказану в положенні (для здобувачів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова робити запити з корпоративних адрес).

Студентський конкурс дизайнерських проектів «ДИЗАЙН ПОЧИНАЄТЬСЯ З ВІШАЛКИ» був організований в результаті проведення засідання Круглого столу за спеціальністю 022 Дизайн від 28.12.20 р. та участі представників компанії KUBIS. Запуск конкурсу прийшовся на 11 січня 2021 року, по закінченню 1 етапу було відібрано 10 кращих робiт, для реалізації яких переможці та їхні керівники відвідали салон KUBIS для обговорення всіх нюансів виробництва.

До участі у конкурсі були прийнято 54 дизайнерські проекти студентів спеціальності 022 «Дизайн», серед яких журі конкурсу обрало 10 найкращих робіт, які і були презентовані у виставковій залі. Переможцями конкурсу стали проекти студентів  О.В. Алексєєнко, К.В. Бабенко, К.О. Жмурко, І.В. Наріжної, Є.С. Степаненко, К.А. Ус, Д.Д. Брацила, Д.Д. Васильєва, А.Р. Мартіросової, А.В. Савченко.

Competiton Hanger 014

Competiton Hanger 015

Competiton Hanger 016

Competiton Hanger 017

Competiton Hanger 018

Competiton Hanger 019

Competiton Hanger 020

Competiton Hanger 021

Competiton Hanger 022

Competiton Hanger 023

Competiton Hanger 024

Competiton Hanger 025

Competiton Hanger 026

Competiton Hanger 027

Даний конкурс покликаний сприяти розкриттю творчого потенціалу майбутніх спеціалістів-дизайнерів. Перемога у ньому – це важливий крок у професійному житті, власної реалізації в обраній справі. Бажаємо переможцям та всім учасникам конкурсу подальших успіхів і творчої наснаги!

Більш детальний фотозвіт можна побачити у групі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на Facebook.

Виберіть свою мову